top_bg.jpg [123.67 KB]

Aktualności

02-10- 2020

IC Pen i długopisy cyfrowe w ZOZ Nr 2 w Rzeszowie

ZOZ Nr 2 w Rzeszowie zaczął korzystać z nowoczesnej technologii digitalizacji dokumentów IC Pen. Celem klienta była cyfryzacja dokumentów podpisywanych przez pacjenta podczas rejestracji w POZ.
15-09- 2020

E-skierowanie premiowane przez NFZ

Po e-recepcie i e-zwolnieniu nadchodzi czas na e-skierowanie. E-skierowanie jest kolejnym etapem informatyzacji polskiej służby zdrowia.
11-09- 2020

Wdrożenie Bloku Operacyjnego w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie

Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. Ks. B. Markiewicza istnieje i działa w branży medycznej od 70 lat. Przez ostanie 10 lat swojej działalności współpracuje z firmą BMM w zakresie informatyzacji m.in. systemu HIS.
26-08- 2020

Case study Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego w Krośnie

Wojewódzki Szpital Podkarpacki w Krośnie od lat walczył z wysokimi kosztami materiałów i sprzętu jednorazowego. Dzięki wsparciu BMM szpital obniżył wydatki na materiały i sprzęt jednorazowy w przeliczeniu na liczbę osobodni hospitalizacji o ponad 17% oraz zyskał wiarygodne i kompletne dane o tych kosztach.
20-07- 2020

Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze stawia na optymalizację gospodarki materiałowej

Usługa optymalizacji procesów w zakresie gospodarki materiałowej dla Szpitala Uniwersyteckiego im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze Sp. z o. o to kolejny projekt doradczy realizowany przez BMM.
16-07- 2020

Wdrożenie modułu AMMS Rehabilitacja w SP ZOZ w Lubaczowie

Wdrożenie modułu AMMS Rehabilitacja to jedna z podstawowych usług firmy BMM, którą po raz kolejny mogliśmy świadczyć dla naszego wieloletniego klienta. Tym razem wdrożenie odbyło się w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie. Prace konfiguracyjno-wdrożeniowe były wyzwaniem, ponieważ odbywały się w całości w formie zdalnej.
24-06- 2020

BMM zintegrował system AMMS z systemem informacji onkologicznej ARIA w Wojewódzkim Szpitalu im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu

Zespół wdrożeniowców BMM zakończył projekt integracji dwóch systemów medycznych: AMMS (system HIS) oraz ARIA (system informacji onkologicznej) - w Wojewódzkim Szpitalu im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu.
18-06- 2020

BMM pomógł w obniżeniu kosztów zużycia materiałów i sprzętu jednorazowego w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim w Krośnie

Priorytetem Szpitala było obniżenie kosztów zużycia materiałów i sprzętu jednorazowego. Na poziom kosztów zużycia ma wpływ wiele czynników, takich jak sposób rozchodów, procesy zamówień, współpraca pomiędzy personelem białym i szarym, zintegrowane systemy informatyczne itp., które należy zweryfikować i określić potrzebę zmian.
16-06- 2020

Zagwarantuj bezpieczeństwo w swojej organizacji dzięki systemowi do zarządzania zasobami i procesami IT

Rozszerzamy naszą ofertą produktową o oprogramowanie ITManager. Zapewnia ono centralne zarządzanie infrastrukturą informatyczną oraz procesami IT w organizacji. Wbudowany w system zestaw narzędzi wspiera administratorów IT w codziennych obowiązkach, a modułowa budowa pozwala dobrać i wdrożyć wymagane funkcjonalności.
25-05- 2020

Szpital w Nowej Dębie i nowa wersja oprogramowania Bloku Operacyjnego

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowej Dębie, postawił na aktualizację systemu do obsługi Bloku Operacyjnego. Szpital posiada jeden blok operacyjny składający się z dwóch sali operacyjnych. Przed rozpoczęciem projektu blok operacyjny obsługiwany był w systemie InfoMedica. Pozostałe procesy np. izba przyjęć, oddziały, poradnie obsługiwane były w systemie AMMS.

Partnerzy

Partnerzy

Zaufali nam

Kontakt

BMM Sp. z o.o., ul. Rzeszowska 101, 36-060 Głogów Małopolski