top_bg.jpg [123.67 KB]

Aktualności

30-10- 2023

Ochrona danych w placówkach medycznych na Podkarpaciu

Według "Data Protection Trends Raport 2023," aż 91% placówek medycznych padło ofiarą ataków ransomware w ubiegłym roku. Dane medyczne stają się celem dla hakerów, a skutki tych ataków są katastrofalne.
06-06- 2023

Czas i sprawne działanie szpitala na wagę złota - na przykładzie Szpitala Powiatowego im. Miłosierdzia Bożego w Limanowej

Zarządzanie obiegiem dokumentów administracyjnych staje się coraz większym wyzwaniem dla placówek służby zdrowia. W większości szpitali przekazywanie dokumentów między pracownikami odbywa się ręcznie i wymaga dostarczenia papieru do odpowiedniej osoby.
07-11- 2022

BMM Srebrnym Finalistą Konkursu Polish Project Excellence Award

IPMA Polska wyłoniła finalistów konkursu Polish Project Exellence Award 2022 na najlepiej zarządzane projekty. Rozdanie nagród odbyło się 20 października w Warszawie podczas uroczystej gali towarzyszącej 25. Konferencji IPMA Polska. BMM uplasowało się na drugim miejscu w kategorii Projekty Organizacyjne i Społeczne z projektem Optymalizacja Gospodarki Materiałowej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 4 w Lublinie.
23-09- 2022

Szpital SPSK4 z Lublina uwolnił 1,5 mln zł zamrożonych w zapasach materiałów

Najlepszym dowodem na to, że warto korzystać z naszych usług konsultingowych, są wymierne korzyści i pozytywne opinie naszych klientów. Dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z pozytywną opinią od klienta, a jest nim Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie!
02-09- 2022

Digitalizacja procesów kadrowo-płacowych – współpraca z firmą Dębica

Od 15 lat współpracujemy z wiodącym na polskim rynku producentem opon – z Firmą Oponiarską Dębica S.A. Obecnie wspieramy Firmę Oponiarską podczas prac w systemie TETA HR.
31-08- 2022

Realizacja projektu ,,Usprawnienie Gospodarki Materiałowej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie"

,,Usprawnienie Gospodarki Materiałowej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie" wg. stanu na 14.07.2022.
02-10- 2020

IC Pen i długopisy cyfrowe w ZOZ Nr 2 w Rzeszowie

ZOZ Nr 2 w Rzeszowie zaczął korzystać z nowoczesnej technologii digitalizacji dokumentów IC Pen. Celem klienta była cyfryzacja dokumentów podpisywanych przez pacjenta podczas rejestracji w POZ.
15-09- 2020

E-skierowanie premiowane przez NFZ

Po e-recepcie i e-zwolnieniu nadchodzi czas na e-skierowanie. E-skierowanie jest kolejnym etapem informatyzacji polskiej służby zdrowia.
11-09- 2020

Wdrożenie Bloku Operacyjnego w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie

Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. Ks. B. Markiewicza istnieje i działa w branży medycznej od 70 lat. Przez ostanie 10 lat swojej działalności współpracuje z firmą BMM w zakresie informatyzacji m.in. systemu HIS.
26-08- 2020

Case study Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego w Krośnie

Wojewódzki Szpital Podkarpacki w Krośnie od lat walczył z wysokimi kosztami materiałów i sprzętu jednorazowego. Dzięki wsparciu BMM szpital obniżył wydatki na materiały i sprzęt jednorazowy w przeliczeniu na liczbę osobodni hospitalizacji o ponad 17% oraz zyskał wiarygodne i kompletne dane o tych kosztach.

Partnerzy

Partnerzy

Zaufali nam

Kontakt

BMM Sp. z o.o., ul. Rzeszowska 101, 36-060 Głogów Małopolski