top_bg.jpg [123.67 KB]

Usługi główna

Usługi BMM

Szpitale, które nie mają szybkiego wglądu w wiarygodne dane o kosztach
nie znają skali możliwych oszczędności, ani źródeł ewentualnych nieefektywności.
Bywa to przyczyną złych decyzji zarządczych.

 

Dlatego do Twojej dyspozycji oddajemy zespół ekspertów od analizy danych, procesów
i zarządzania projektami
. Pomogą Ci oni zyskać szybki wgląd w istotne dane,
znaleźć źródła problemów z efektywnością oraz pokierują pracą zespołów,
które wdrożą rekomendowane zmiany, tak, by przyniosły oczekiwane efekty. 

 

Możesz skorzystać z jednej lub większej liczby poniższych usług:

 

1 (1).jpg [87.37 KB]

Audyt

Zanim podejmiesz decyzję o realizacji działań, które mają na celu redukcję kosztów poznaj stan faktyczny. Jakie są koszty leków i materiałów? Ile towaru jest w magazynach? Dlaczego koszty leków są wyższe niż w innych placówkach oraz jaka jest skala możliwych oszczędności?
Więcej o audycie gospodarki lekowej i materiałowej. 

 

1.jpg [33.70 KB]

Koncepcja stanu docelowego

Dowiedz się, co zrobić, żeby efektywniej zarządzać lekami i materiałami oraz uszczelnić szpitalne finanse. Zyskaj precyzyjne wskazówki, jakie procesy zmodyfikować i w jaki sposób to zrobić - z jakich narzędzi skorzystać i jakie zmiany organizacyjne wprowadzić.
Więcej o koncepcji stanu docelowego szpitala. 

2.jpg [39.17 KB]

Zarządzanie projektem

Zyskaj eksperckie wsparcie na etapie wdrażania nowych rozwiązań i modeli organizacyjnych. Zleć BMM wprowadzenie projektu zmian w życie, by mieć pewność, że przebiegnie on prawidłowo oraz by ustrzec szpital przed popełnianiem błędów.
Więcej o zarządzaniu projektem w imieniu szpitala. 

 

3.jpg [29.87 KB]

Analizy i rekomendacje

Chcesz poznać drogę do wyższej efektywności? Dowiedz się, w których obszarach działań szpitala występują problemy i co leży u ich źródła. Jakie decyzje zarządcze będą najlepsze w danej sytuacji?
Więcej o analizach i rekomendacjach. 

4.jpg [38.24 KB]

Szkolenia

Co nas wyróżnia w sposobie prowadzenia szkoleń? Zamiast ograniczać się do wykładów koncentrujemy się na treningach praktycznych, w czasie których pomagamy członkom zespołu nabyć nowe umiejętności i nawyki.
Więcej o szkoleniach. 

 

Zaufali nam  

 

Co klienci doceniają we współpracy z BMM?

 

 

1 (1).jpg [32.87 KB]

Zaczynamy od uzgodnienia, jaki cel chcesz zrealizować i przedstawienia dróg, które Cię do niego doprowadzą. Następnie regularnie monitorujemy postępy na drodze do celu, a kolejne kroki ustalamy zawsze wspólnie z Twoim zespołem projektowym. O jego obserwacjach, problemach i sugestiach rozmawiamy w czasie cyklicznych spotkań roboczych. 
"Comiesięczne spotkania zespołu projektowego bardzo ułatwiały zarządzanie zmianą w naszym szpitalu. Personel poznając na koniec każdego miesiąca efekty swojej pracy i odchylenia od pierwotnych założeń, sam sugerował zmodyfikowanie prowadzonych działań, korzystając z rekomendacji zespołu BMM". 
Grażyna Zych,
Pielęgniarka Naczelna Szpitala w Tarnobrzegu

 

2.png [210.68 KB]

Świetnie znamy realia funkcjonowania wszystkich obszarów działalności placówek ochrony zdrowia - od części administracyjnej  po medyczną - i dysponujemy specjalistycznymi narzędziami analitycznymi i raportującymi. Dzięki temu, proponowane przez nas rozwiązania są dostosowane do potrzeb i możliwości techniczno-organizacyjnych instytucji, a nasze usługi są kompleksowe oraz uwzględniają plany rozwojowe i strategiczne jednostki.
"Firma BMM nie tylko posiada nowoczesne, funkcjonalne i wydajne narzędzia analityczne przeznaczone dla służby zdrowia. Co ważniejsze ma olbrzymie doświadczenie w pracy ze szpitalami i doskonale zna specyfikę placówek z branży ochrony zdrowia. Dzięki temu, dostosowuje zakres projektu do rzeczywistych potrzeb klienta."
Rafał Łacny, 
Administrator Systemu Bank Krwi RCKiK w Poznaniu 

 

3 (1).jpg [29.56 KB]

Nie zamiatamy problemów pod "dywan", analizujemy możliwe wyjścia z sytuacji, dyskutujemy je z klientem i ustalamy nowe ścieżki działania.  
"Każdy problem jest dyskutowany, a BMM ma zwykle klika propozycji jego rozwiązania. Koniec, końców optymalne rozwiązanie jest wspólnie wypracowywane przez zespół BMM i nasz personel."
Wiktor Stasiak, 
Dyrektor Naczelny Szpitala w Tarnobrzegu

 

4.png [186.21 KB]

Jesteśmy dyspozycyjni i organizujemy pracę tak, aby zespół projektowy klienta miał dostęp do zasobów i wiedzy w przypadku sytuacji problemowych.  
"Wdrożenie nowego sposobu pracy przebiegało sprawnie. Szkolenia szczególnie stanowiskowe pozwoliły w miarę płynnie rozpocząć całkowite zlecanie leków na pacjęta. Osoby odpowiedzialne za wdrożenie były dostępne telefonicznie. Można było konsultować się i na bieżąco rozwiązywać problemy."
Maria Jarosz, 
Pielęgniarka Koordynująca Oddział Pediatryczny Szpitala w Tarnobrzegu

 

Umów się z naszym doradcą

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci znaleźć optymalne narzędzia,
które pomogą zautomatyzować procesy i mądrzej zarządzać kosztami.

 

button_czytaj.png [1.28 KB]

 

 

Usługi - rotator

Partnerzy

Partnerzy

Zaufali nam

Kontakt

BMM Sp. z o.o., ul. Rzeszowska 101, 36-060 Głogów Małopolski