top_bg.jpg [123.67 KB]

Koncepcja - baner

 

Planowanie inwestycyjne w IT czy uszczelnianie finansów to tylko niektóre sytuacje, w których warto zlecić stworzenie koncepcji stanu docelowego firmie zewnętrznej. Ta usługa realizowana przez BMM dostarcza szpitalom odpowiedzi na następujące pytania: 
  • Jakie są cele wprowadzanych zmian?
  • Za pomocą jakich wskaźników monitorować postępy w realizacji celów?
  • Jaka powinna być organizacja szpitala po wprowadzeniu zmian - kto powinien być odpowiedzialny za realizacje poszczególnych zadań, w jakiej kolejności powinny byc wykonywane i kiedy realizowane?
  • Jakie funkcje powinien realizować szpitalny system informatyczny - jak zaprojektować dane, słowniki, struktury ewidencyjne w systemie informatycznym, żeby ułatwić pracę i analizę danych?
  • Jakie usługi wdrożeniowe należy dostarczyć?
  • Czego muszą się nauczyć pracownicy? 
2.png [416.71 KB]

 

 

Koncepcja stanu docelowego jest zwykle kolejnym krokiem po audycie gospodarki lekowej i materiałowej i idealnym wstępem do skutecznego zarządzania projektem. 

 

 

6 korzyści ze stworzenia koncepcji stanu docelowego

 

12_120.png [5.55 KB]

Jasno określone, wymierne cel

Wspólnie z klientem uzgodnimy, jakie cele chcemy zrealizować, za pomocą jakich wskaźników ocenimy czy się do nich zbliżamy i po czym poznamy, ze projekt zakończył się sukcesem. 

9_120.png [6.22 KB]

Odpowiedź na pytanie czy zmiana jest możliwa

do przeprowadzenia z wykorzystaniem obecnych narzędzi informatycznych. W razie konieczności wyposażenia szpitala w inne narzędzie, otrzymasz także specyfikację wymagań dostawcy systemu i wdrożenia. 

14_120.png [6.10 KB]

Obiektywne spojrzenie z zewnątrz

wolne od zobowiązań i relacji wewnątrz szpitala. Kierownicy obszarów funkcjonalnych - proponujący rozwiązania dobre dla swojego obszaru, które jest utrudnieniem dla innych - nie będą już dla szpitala problemem. 

 

 

Pełna informacja o skutkach,

jakie wywoła wprowadzana zmiana.

13_120.png [7.03 KB]

Dokładny projekt organizacji po zmianach,

wykonany prze doświadczonych analityków biznesowych lub architektów.

i5.png [7.02 KB]

Pakiet narzędzi

raportów, wskaźników, kryteriów, które pozwolą ocenić czy wprowadzane zmiany idą w dobrym kierunku i posuwają się we właściwym tempie. 

 

 

Dlaczego BMM?

 

Od ponad 20 lat wspieramy placówki zajmujące się ochroną zdrowia. Zrealizowaliśmy dla nich kilkaset projektów, które obejmowały między innymi: wdrożenia rozwiązań IT, doradztwo, szkolenia, dostawę sprzętu czy oprogramowania. 

 

 

4.png [443.22 KB]

  • Docieramy do wszystkich danych, jakimi dysponuje klient
Jesteśmy w stanie dostać się do wszystkich danych zgromadzonych przez szpital i wykorzystać je do przeprowadzenia analiz.
  • Wiemy jakich informacji szukamy 
Wiemy, jakie dane będą potrzebne przy rowiązywaniu problemów. Umiemy je znaleźć i połączyć. Wyciągamy na ich podstawie wnioski oraz wskazujemy przyczyny nieefektywności. 
  • Łączymy dane z systemu z wiedzą o procesach 
Na podstawie danych potrafimy przeanalizować działania pracowników i ocenić skutki tych działań. Analiza wsparta doświadczeniem pozwala nam zaproponować poziomy mierników, które powinny być punktem odniesienia do oceny, czy osiągnęliśmy sukces. Po analizie danych proponujemy zmiany w sposobie pracy.  

 

 

Zobacz, jak dzięki naszym usługom

doradczym skorzystali inni 

 

Case studies

 

 

Zrób pierwszy krok w kierunku optymalizacji szpitalnej gospodarki lekowej i materiałowej

 

Umów spotkanie z naszym doradcą. 

 

button_czytaj.png [1.28 KB]

Koncepcja - rotator

Partnerzy

Partnerzy

Zaufali nam

Kontakt

BMM Sp. z o.o., ul. Rzeszowska 101, 36-060 Głogów Małopolski