top_bg.jpg [123.67 KB]

Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze stawia na optymalizację gospodarki materiałowej

 

Usługa optymalizacji procesów w zakresie gospodarki materiałowej dla Szpitala Uniwersyteckiego im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze Sp. z o. o to kolejny projekt doradczy realizowany przez BMM.

Marcin i dyrektor.JPG [53.02 KB]Na zdjęciu: Marcin (Manager Produktów, BMM Sp. z o.o.) oraz Marek Działoszyński (Prezes Zarządu, Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze Sp. z o. o).

 

Zarząd szpitala decydując się na projekt stawia na rozwój i optymalizację pracy.
Odzwierciedlając to w poniższych celach:

  • Poprawa obiegu informacji w szpitalu,

  • podniesienie jakości informacji zarządczej w gospodarce materiałowej,

  • poprawa płynności finansowej,

  • obniżenie kosztów zużycia materiałów i sprzętu jednorazowego.

Marcin Mularz małe foto.jpg [45.75 KB]
„Projekt składa się z 13 etapów, aktualnie jesteśmy na półmetku realizacji prac. Na dzień dzisiejszy zakończyły się kluczowe etapy dla tej fazy projektu. Analitycy BMM, w ramach konsultacji i spotkań odbytych z kierownikami najważniejszych działów, przeprowadzili dokładną analizę procesów funkcjonujących w jednostce. Zbudowano koncepcję docelowego rozwiązania, wykonano  konfigurację systemu HIS, aby dostosować system informatyczny do nowo zamodelowanych procesów.” - mówi Marcin (Manager Produktów w BMM Sp. z o.o.)
           

 

Pandemia postawiła zespół BMM przed bardzo trudnym zadaniem. Jak skutecznie zrealizować projekt konsultingowy zdalnie?


Nasz zespół szybko zareagował na pojawiające się wyzwania. Zaproponowaliśmy szpitalowi zdalne prowadzenie prac projektowych, co spotkało się z otwartością i gotowością do pracy w nowych warunkach. 

 
"Firma BMM i osoby odpowiedzialne za realizację projektu bardzo szybko i wnikliwie poznały strukturę i specyfikacją naszego szpitala. Zakres usługi i produkt, który jest wdrażany to jedna strona medalu. Druga i najważniejsza na tym etapie to faza wdrożenia i tu muszę podkreślić zdecydowanie pełen profesjonalizm zespołu BMM, planowość implementowania poszczególnych etapów, ale też elastyczność, dostępność i ciągłą opiekę. To w połączeniu z detaliczną wiedzą i doświadczeniem w realizacji podobnych projektów pozwala wdrożyć gospodarkę materiałową przyjaźnie biorąc pod uwagę tak dużą organizację jak nasza." - komentuje Sebastian Ciemnoczołowski (Główny Specjalista ds. Rozwoju w Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze Sp. z o.o.)
Sebastian.jpg [927.59 KB]
 

Teraz czeka Nas kolejne wyzwanie związane z wprowadzeniem zmiany w organizacji. Pracownicy będą musieli dostosować się do nowych założeń w zakresie logistyki zarzadzania materiałami. Całość ma zakończyć się etapem monitorowania podczas, którego będą badane kluczowe wskaźniku projektu.

Dotychczas współpraca przebiega bezproblemowo, pracownicy po obu stronach są zaangażowani na każdym etapie projektu. Planowany termin zakończenia prac zaplanowano na marzec 2021.

 

nowy klient 2.png [370.56 KB]
 
Szpitale zainteresowane współpracą w podobnym zakresie zapraszamy do kontaktu:
button_czytaj.png [1.28 KB]
 

Partnerzy

Partnerzy

Zaufali nam

Kontakt

BMM Sp. z o.o., ul. Rzeszowska 101, 36-060 Głogów Małopolski